شناسنامه کتاب

مرد معلق
مرد معلق (Dangling Man)
نویسنده: سال بلو (Saul Bellow)
ترجمه: منصوره وحدتی احمدزاده
ناشر: اختران
سال نشر: 1384 (چاپ 1)
قیمت: 16000 تومان
تعداد صفحات: 199 صفحه
شابک: 964-7514-73-5
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 1 نفر
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"زمانی مردم دایم از خودشان حرف می‌زدند و از ابراز درونیات خود شرم نداشتند اما امروز داشتن دفتر خاطرات روزانه نوعی خودبینی، ضعف و کج‌سلیقگی به حساب می‌آید. چون دوره دوره‌ی جداسری است. این روزها منش یک پهلوان قلدر که ترکیبی غریب از تلاش، پارسایی و صلابت است و فکر می‌کنم میراثی است که آمریکایی‌ها از آقایان انگلیسی به ارث برده‌اند و منشا برخی از آنها اسکندر کبیر است بیش از همیشه حاکم است: آیا احساساتی دارید؟ برای ابراز آنها روش‌های درست و نادرستی وجود دارد. آیا زندگی‌یی درونی دارید؟ به کسی مربوط نیست جز به خودتان. آیا هیجاناتی دارید؟ آنها را سرکوب کنید. هرکس تا اندازه‌ای از این منش پیروی می‌کند و این مستلزم نوعی مهار صراحت و روراستی است. چون صراحت واقعی را محدود می‌کند. بسیاری از موضوعات جدی رابطه‌ای تنگاتنگ با جداسری دارند. افراد ناهمدل خویشتن‌نگری را تمرین نکرده‌اند. لذا در اهداف بزرگ برای رویارویی با حریفانشان تجهیز نگشته‌اند تا بتوانند درست به هدف بزنند یا از آنها پیشی بگیرند ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u