شناسنامه کتاب

روباه
روباه (The Fox)
نویسنده: دیوید اچ. لارنس (D. H. Lawrence)
ترجمه: کاوه میرعباسی
ناشر: باغ نو
سال نشر: 1382 (چاپ 1)
قیمت: 3000 تومان
تعداد صفحات: 0 صفحه
شابک: 964-7425-30-9
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 12 نفر
امتیاز کتاب: (1 امتیاز با رای 1 نفر)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"معمولا، دو دختر را با نام خانوادگی‌شان می‌شناختند، بنفورد و مارچ. مزرعه را با هم گرفته بودند و قصد داشتند همه کارها را خودشان انجام دهند: یعنی، می‌خواستند مرغداری کنند، از فروش طیور اموراتشان را بگذرانند، و در کنارش ماده گاوی نگه دارند، و یک یا دو چهارپای دیگر هم پرورش بدهند. متاسفانه، اوضاع بر وفق مرادشان نشد.
بنفورد کوتاه قد، ریزه نقش، نحیف و عینکی بود. اصل سرمایه را او گذاشته بود، چون مارچ پول چندانی نداشت، یا شاید اصلا کیسه‌اش خالی بود. پدر بنفور، که در ایسلینگتون تجارت می‌کرد، به چند علت، دستمایه اولیه را در اختیار دخترش گذاشت: به خاطر سلامتی‌اش چون دوستش داشت، و چون بعید می‌دانست که او روزی به خانه بخت برود. مارچ قوی بنیه‌تر بود. در کلاسهای شبانه‌ای در ایسلینگتون، نجاری و در و پنجره‌سازی یاد گرفته بود. مرد آن‌جا او بود. ابتدا، پدربزرگ پیر بنفورد هم با آن‌ها زندگی می‌کرد. او در جوانی مزرعه‌دار بود. ولی، از بخت بد، پس از یکسال اقامت در مزرعه بیلی، فوت کرد. از آن به بعد، دو دختر تنها ماندند ..."

چاپ کتاب تمام شده!

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u