شناسنامه کتاب

گروفالو
گروفالو (The Gruffalo)
نویسنده: جولیا دونالدسون (Julia Donaldson)
ترجمه: آتوسا صالحی
ناشر: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
سال نشر: 1397 (چاپ 5)
قیمت: 9000 تومان
تعداد صفحات: 32 صفحه
شابک: 978-964-391-349-8
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 63 نفر
امتیاز کتاب: (4.4 امتیاز با رای 5 نفر)
موش کوچولو توی جنگل مشغول قدم زدن بود که روباه سر راهش سبز میشه. روباه با دیدن موش کوچولو تصمیم می‌گیره او را بخورد. برای همین هم با زبان چرب و نرم او را برای مهمانی به کلبه‌اش دعوت می‌کند! اما موش کوچولو معذرت می‌خواهد و می‌گوید که او با گروفالو قرار دارد. وقتی روباه می‌پرسد که گروفالو کیست، موش کوچولو برایش تعریف می‌کند که گروفالو هیولای نتراشیده و نخراشیده‌ای است که اتفاقا غذای مورد علاقه‌اش هم "روباه تنوری" است. روباه تا این را می‌شنود پا به فرار می‌گذارد. موش کوچولو هم توی دلش به سادگی روباه می‌خندد که راحت باور کرده هیولایی به نام گروفالو وجود دارد!
این اتفاق دوباره با سر رسیدن جغد و مار هم تکرار می‌شود و هر بار موش کوچولو با توصیف هیولایی به نام گروفالو آنها را فراری می‌دهد. اما وقتی موش کوچولو توی جنگل به خود گروفالو برمی‌خورد، دیگر نمی‌داند چکار کند و چطور از دست او فرار کند ...!
(گروه سنی مخاطب این کتاب در شناسنامه آن "الف" و "ب" درج شده. همچنین گروه سنی مخاطب این کتاب در وب سایت amazon.com گروه 3 تا 7 سال ذکر شده است.)

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u