شناسنامه کتاب

پرواز
پرواز (Fly Away)
نویسنده: کریستین هانا
ترجمه: آفاق زرگریان
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1396 (چاپ 1)
قیمت: 36000 تومان
تعداد صفحات: 560 صفحه
شابک: 978-600-182-242-1
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 2 نفر
تالی به دوست صمیمی‌اش کیت قول می‌دهد تا پس از مرگ او از خانواده‌اش مراقبت کند. حالا کیت مرده و تالی که خودش کودکی آسانی را نگذرانده باید تلاش کند تا به جانی، شوهر کیت، در جمع و جور کردن خانواده‌ای که مادر خود را از دست داده کمک کند.
در این میان مارای شانزده ساله، در غم از دست دادن مادرش فرو رفته و به نظر نمی‌رسد جانی یا هیچیک از دیگر اعضای خانواده بتوانند او را از گرداب این اندوه بی‌پایان خارج کنند. اما مرد جوانی از راه می‌رسد و مارا عاشق او می‌شود و برای اولین‌بار بعد از مرگ کیت لبخند بر لب‌اش می‌نشیند. اما این عشقی خطرناک و مرد جوان شخصیتی مرموز است. به نظر می‌رسد مارا با درآمدن از ورطه‌ی اندوه به دام خطرناک‌تری قدم گذاشته است ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"زن کمی احساس منگی می‌کرد. حال خوبی بود، مثل گرمای پتویی بود که تازه از خشک‌شویی آمده و دور خودت پیچیده‌ای. اما وقتی به خود آمد و فهمید کجاست، چندان خوشش نیامد.
با اشک‌هایی که روی گونه‌هایش خشک و ماسیده بود، توی اتاقک دستشویی توالت زنانه روی کاسه توالت نشسته و سرش به جلو خم شده بود. از کی آن جا بود؟ آرام بلند شد و روی پاهایش ایستاد، از توالت بیرون آمد و راهش را از میان سالن شلوغ و پر جمعیت سینما به بیرون باز کرد. به نگاه‌های سنگین و قضاوت‌کننده‌ی آدم‌های شیک و زیبایی که زیر نور چلچراغ درخشان قرن نوزدهمی داشتند شامپاین می‌نوشیدند، توجهی نکرد؛ آن نگاه‌ها را نادیده گرفت و به راهش ادامه داد. حتما فیلم تمام شده بود ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u