شناسنامه کتاب

گفت و گو با آل‌پاچینو
گفت و گو با آل‌پاچینو
نویسنده: لارنس گرابل
ترجمه: فرزاد فربد
ناشر: کتاب پنجره
سال نشر: 1390 (چاپ 4)
قیمت: 7500 تومان
تعداد صفحات: 292 صفحه
شابک: 978-964-7822-29-4
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 5 نفر
"در سال 1979 با لاری گرابل آشنا شدم. البته از آنجا که روزنامه‌نگار بود و برای گفت‌وگو با من آمده بود به او اعتماد نداشتم. قبل از آن هرگز مصاحبه نکرده بودم. از آن زمان به بعد او را خوب شناختم. در این مدت خیلی چیزها را با هم در میان گذاشته‌ایم: موفقیت‌ها، شکست‌ها، مواجهه با موقعیت‌هایی عالی و باورنکردنی. در این بین دوستی‌مان برقرار مانده است. و از این بابت خیلی سپاسگزارم. ... و نکته‌ی جالب توجه در مورد لاری این بود که در انتهای گفت‌وگو بیش از آن که او از من بداند من از او می‌دانستم. در طول این سال‌ها یاد گرفته‌ام که برای اخلاق و رفتارش احترام قائل باشم. که البته بعضی جنبه‌هایش حیرت‌انگیز است. اما قبولش می‌کنید، چون لاری است. اصرار می‌کند ولی هرگز کلک نمی‌زند. علاقه‌ای واقعی به آدم‌ها دارد، که به همین خاطر نویسنده خوبی است."

چاپ کتاب تمام شده!

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u