شناسنامه کتاب

آدلف
آدلف (Adolphe)
نویسنده: بنژامن کنستان (Benjamin Constant)
ترجمه: مینو مشیری
ناشر: ثالث
سال نشر: 1399 (چاپ 10)
قیمت: 24000 تومان
تعداد صفحات: 136 صفحه
شابک: 978-964-380-616-3
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 123 نفر
امتیاز کتاب: (4.2 امتیاز با رای 20 نفر)
... آدلف ضدقهرمان از خود بیگانه و درون‌گرایی است که عاشق زنی ده سال بزرگ‌تر از خودش می‌شود. در این شاهکار روانشناسی عشق، کنستان عمیق‌ترین و شورانگیزترین وابستگی‌های عاطفی را موشکافانه تجزیه و تحلیل می‌کند تا نشان دهد چرا و چگونه با گذر زمان این احساسات و بستگی‌ها به تدریج رنگ می‌بازند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"بیست و دو ساله بودم که تحصیلاتم را در دانشگاه گوتنگ به پایان رساندم. پدرم مامور منتخب بود و می‌خواست به کشورهای مهم اروپا، سفر کنم. سپس نزد او برگردم و در حوزه‌ای که ریاستش با او بود استخدام شوم و خود را برای روز جانشینی او آماده کنم. در کنار خوشگذرانی‌ها، با سماجت موفقیت‌هایی به دست آوردم و میان همدرسان متمایز شدم؛ به همین جهت آرزوهای پدرم در مورد من مدام بلندپروازانه‌تر می‌شد.
پدر به‌خاطر همین آرزوها نسبت به بسیاری از اشتباهاتم چشم‌پوشی نشان داد و هرگز نگذاشت بهایشان را بپردازم. همواره تسلیم خواسته‌هایم می‌شود و گاه حتی به استقبال آن‌ها می‌رفت ..." اطلاعات بیشتر درباره این کتاب را می‌توانید اینجا بیابید.

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u