شناسنامه کتاب

نوسترومو
نوسترومو (Nostromo)
نویسنده: جوزف کنراد (Joseph Conrad)
ترجمه: سهیل سمی
ناشر: ققنوس
سال نشر: 1389 (چاپ 1)
قیمت: 9000 تومان
تعداد صفحات: 519 صفحه
شابک: 978-964-311-847-1
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 10 نفر
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"در دوره حکومت اسپانیایی‌ها، و تا سال‌ها پس از آن، سولاکو - شهری که زیبایی و سرسبزی باغ‌های پرتقالش شاهد قدمت آن است - به لحاظ اهمیت تجاری فقط بندرگاهی ساحلی بود که خرید و فروش نیل و پوست گاو محلی در آن رونق زیادی داشت. آن‌جا که کشتی مدرن و تندرو با کوچک‌ترین جنبش بادبان‌هایش سینه امواج را می‌شکافت، کشتی‌های بی‌قواره و اقیانوس‌پیمای فاتحان که بدون وزش تندباد حتی از جایشان حرکت نیز نمی‌کردند، به واسطه آرامش فراگیر خلیج وسیع سولاکو، از رسیدن به سواحلش باز مانده بودند. بعضی از بندرگاه‌های دنیا به دلیل خیانت‌پیشگی صخره‌های پنهان در زیر آب و طوفان‌های ساحلی به سختی قابل دسترسی‌اند. سولاکو در سکوت سنگین گولفو پلاسیدوی عمیق، انگار در داخل معبری عظیم و نیم‌دایره‌ای و بدون سقف، مشرف به اقیانوس، با دیوارهایی از کوه‌های مرتفع و پرده‌های سیاه ابر، در برابر وسوسه‌های دنیوی اهل تجارت و معامله، برای خود حریمی امن یافته بود..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u