شناسنامه کتاب

دخترم، عشق ممنوع
دخترم، عشق ممنوع
نویسنده: شهلا آبنوس
ناشر: آموت
سال نشر: 1391 (چاپ 2)
قیمت: 9500 تومان
تعداد صفحات: 270 صفحه
شابک: 978-600-5941-49-4
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 6 نفر
امتیاز کتاب: (2 امتیاز با رای 2 نفر)
"فرزانه ویران شده بود. اصلا فکرش را هم نمی‌کرد کار به اینجا بکشد. حس خوبی نداشت. حسی مثل له شدن، حقارت آزارش می‌داد. فکر نمی‌کرد روزی فرهاد جرات و جسارت کند و این‌طور سرش داد بکشد.
با این حال سعی کرد هرچه زودتر موضوع را جمع کند و قضیه را به شکلی پایان دهد. ممکن بود مادر و بچه‌ها به منزل بیایند. در حالی که خیلی ساختگی خود را آرام نشان می‌داد، با لبخندی تلخ گفت:
- راستش رو بخوای من اصلا فکر نمی‌کردم تو اینقدر ترسو و احمق باشی. فرهاد این بار برافروخته‌تر از قبل گفت:
- ببخشید، می‌شه بگی کدوم حرف من مثل آدمای احمق و ترسو بود؟ این که می‌گم من توی این خونه نون و نمک خوردم؟ این که می‌گم باید حرمت نگه دارم یا این که …
حالا دیگر فرزانه گلوله آتش شده بود.
- بس کن دیگه! نون و نمک چیه؟ مگه من چی گفتم؟ پسره دهاتی خودخواه! یک کلمه پرسیدم نظرت راجع به خودمون چیه؟ کفر گفتم؟ توهین کردم؟ خب اشتباه کردم چون واقعا نمی‌دونستم تو اینقدر بی‌جنبه و بی‌ظرفیت باشی که تحمل یک سوال منطقی و دوستانه رو نداشته باشی. و آرام طوری که فقط خودش شنید گفت:
"خاک بر سرت فرزانه"
- هه هه خانم می‌فرمایین یه کلمه پرسیدم، ول کن دختر عموی عزیز! فکر کنم یادت رفته تو همون ده به دنیا اومدی و لازمه هرچند وقت یک بار به خودت بیاری دوران بچگی هر دومون توی ده بوده ..."

یک نمونه "رمان پاپ" وطنی خریدم، یک نمونه هم غیروطنی! مطمئن نیستم اما فکر می‌کنم اینکه بعد از مدتها دوباره سراغ اسپارکس رفته‌ام برای این بوده که در همان روزها برای هفتصدمین بار فیلم "پیامی در بطری" را تماشا کردم. داستان‌های "پاپ" غیروطنی معمولا چفت و بست محکم‌تری دارند اما فروش‌شان در ایران هیچوقت به پای داستان‌های پاپ وطنی نمی‌رسد.

چاپ کتاب تمام شده!

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u