شناسنامه کتاب

برای شغلی جدید آماده شوید: مراحل هفتگانه برای بازآفرینی یک زندگی حرفه‌ای
برای شغلی جدید آماده شوید: مراحل هفتگانه برای بازآفرینی یک زندگی حرفه‌ای (Coach Yourself to a New Career: 7 Steps to Reinventing Your Professional Life)
نویسنده: تالن میدانر (Talane Miedaner)
ترجمه: نرگس جلالتی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1392 (چاپ 1)
قیمت: 11000 تومان
تعداد صفحات: 269 صفحه
شابک: 978-600-182-098-4
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 3 نفر
تغییر شغل، معمولا اقدامی انقلابی است. شاید برای همین هم هرچه سن آدم بالاتر می‌رود اینکار برایش سخت‌تر می‌شود. اما نویسنده کتاب "برای شغلی جدید آماده شوید" معتقد است با برنامه‌ریزی درست، در هر زمان می‌توانیم از تله‌ی شغلی که آن را دوست نداریم فرار کنیم و موقعیت شغلی بهتر و مناسب‌تری برای خودمان فراهم کنیم.
در این کتاب با مرور برنامه‌ای هفت مرحله‌ای، یاد می‌گیریم که خود و اولویت‌هایمان را بهتر بشناسیم، وضعیت فعلی‌مان را در جایگاهی که از آن ناراضی هستیم بسنجیم و تمام برنامه‌ریزی‌های لازم را برای ورود به یک موقعیت شغلی جدید انجام دهیم.
در مقدمه کتاب می‌خوانیم:
"... آیا با وجود نرخ بالای بی‌کاری و همین‌طور جمعیتی بالغ بر پنجاه درصد که می‌گویند از شغل‌شان راضی نیستند، در شرکت خوبی مشغول به کار هستید. اگر از شغل‌تان راضی نیستید یا بی‌کار هستید، این نارضایتی ممکن است بر بقیه زندگی‌تان اثر منفی بگذارد. بسیار دشوار است هر روز هشت ساعت یا بیش‌تر را به انجام کاری بگذرانید که دوست‌اش ندارید و بعد هم بتوانید از خود، زندگی و روابط‌تان لذت ببرید. حالا زمان تغییر و تحول است. در حالی که اطراف‌تان فرصت‌های بی‌شماری وجود دارد، زندگی‌تان را با انجام کاری که دوستش ندارید، هدر ندهید. باید از تکنولوژی و اینترنت بیش‌تر از هر چیز دیگری در تاریخ بشریت سپاسگزار باشید، در حال حاضر می‌توانید کاری را طراحی کنید که مناسب با استعداد، توانائی ذاتی، شخصیت و علاقه‌مندی شماست. شاید بهتر است به سوالات دیگری بپردازیم، اما به آن هم خواهیم رسید! ساختار بی‌عیب و نقص شامل شناخت استعدادها و توانایی‌های خاص و علایق‌تان است و این‌که آن‌ها را چه‌طور در کار با هم ترکیب کنید و منابع مالی مورد نیازتان را تامین کنید ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u