شناسنامه کتاب

از طرف او
از طرف او
نویسنده: آلبا دسس پدس (Alba de Céspedes y Bertini)
ترجمه: بهمن فرزانه
ناشر: آگاه
سال نشر: 1395 (چاپ 14)
قیمت: 42000 تومان
تعداد صفحات: 648 صفحه
شابک: 964-329-005-0
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 1 نفر
امتیاز کتاب: (4 امتیاز با رای 1 نفر)
آلساندرا دختری زیبا و فوق‌العاده احساساتی است. روحیات او شبیه روحیات مادر پیانیست و زیبایش الئونورا است. او در خانه‌ای زندگی می‌کند مانند خانه‌های دیگر. خانه‌ای که پدر فکر می‌کند تنها وظیفه‌اش در قبال خانواده پول درآوردن است و در برابر آن حتی حق تحقیر آنها را نیز دارد و مادری که در جست‌و‌جوی یک کلمه عشق و احساس در زندگی است. مادر الساندرا به خاطر عشق خودکشی می‌کند و همه اینها مقدمه‌ای می‌شود تا او در زندگی‌اش تنها و تنها به دنبال عشق باشد ... (برگرفته از توضیحات وبلاگ bestbooks.blogfa.com)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"اولین باری که با فرانچسکو مینلی آشنا شدم در شهر رم بود، بیستم اکتبر هزار و نهصد و چهل و یک. من در آن زمان داشتم پایان‌نامه لیسانسم را می‌نوشتم و پدرم یک سالی بود که در اثر آب‌مروارید داشت کور می‌شد. در یکی از ساختمان‌های نوساز محله فلامینیو در کنار رودخانه زندگی می‌کردیم، اندکی پس از مرگ مادرم در آن‌جا ساکن شده بودیم. من تنها فرزند آن‌ها بودم، گرچه قبل از تولد من برادری نیز به دنیا آمده بود، تا نشان دهد که بچه نابغه‌ای است ولی در سه‌سالگی غرق شده، از جهان رفته بود. خانه پر از عکس‌های او بود. عکس‌های نیمه‌لخت او، شانه‌اش از زیر یک پیراهن بزرگ بیرون زده بود. در بعضی از عکس‌ها دمر روی یک پوست خرس افتاده بود ..."

چاپ کتاب تمام شده!

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u