شناسنامه کتاب

جادوگرها
جادوگرها (The Witches)
نویسنده: رولد دال ( Roald Dahl)
ترجمه: محبوبه نجف‌خانی
ناشر: افق
سال نشر: 1398 (چاپ 8)
قیمت: 32000 تومان
تعداد صفحات: 225 صفحه
شابک: 978-964-369-809-6
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 55 نفر
امتیاز کتاب: (4.5 امتیاز با رای 4 نفر)
مامان‌بزرگ دوست دارد درباره‌ی جادوگرها حرف بزند. جادوگرهای واقعی، خطرناک‌ترین موجودات روی کره‌ی زمین هستند. آن‌ها بیش از همه، از بچه‌ها بدشان می‌آید و برای سربه‌نیست کردن آن‌ها، هر جادویی بلندند.
نوه‌ی مامان‌بزرگ با دقت به داستان‌های او گوش می‌دهد تا اگر روزی با جادوگرها روبه‌رو شد از خودش دفاع کند ... و اتفاقا روزی با آن‌ها روبه‌رو می‌شود. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"قبل از هشت سالگی، من خودم دوبار با جادوگرها برخورد داشتم؛ از اولی جان سالم به در بردم، ولی بار دوم به‌اندازه‌ی بار اول خوش‌شانس نبودم. بلاهایی سرم آمد که وقتی ماجرایش را بشنوید، احتمالا جیغ‌تان درمی‌آید. کاریش نمی‌شود کرد. حقیقت را باید گفت. راستش، اگر من هنوز این‌جا هستم و دارم با شما حرف می‌زنم (هرچند که شاید ظاهرم عجیب باشد) کاملا مدیون مادربزرگ بی‌نظیرم هستم.
مادربزرگ من اهل نروژ بود. نروژی‌ها خیلی چیزها درباره‌ی جادوگرها می‌دانند چون نروژ جنگل‌های انبوه و کوهستان‌های بسیار سردی دارد. اولین جادوگرها از آن‌جا پیدای‌شان شد. پدر و مادرم هم نروژی بودند، ولی چون پدرم در انگلستان کار می‌کرد، من آن‌جا به دنیا آمده و به مدرسه‌ی انگلیسی رفته بودم. ما دوبار در سال، یک‌بار عید کریسمس و یک‌بار تابستان، برای دیدن مادربزرگم به نروژ برمی‌گشتیم ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u