شناسنامه کتاب

همسر مسافر زمان
همسر مسافر زمان (The Time Traveler`s Wife)
نویسنده: آدری نیفنگر (Audrey Niffenegger)
ترجمه: مرجان محمدی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1398 (چاپ 2)
قیمت: 83000 تومان
تعداد صفحات: 623 صفحه
شابک: 978-600-182-144-8
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 3 نفر
امتیاز کتاب: (4 امتیاز با رای 1 نفر)
کتاب داستان پرماجرای عشق میان کتابداری به نام هنری و دختری زیبا به نام کلر است که در رشته هنر تحصیل می‌کند. هنری به دلیل اختلالات ژنتیکی بدون اراده در زمان سفر می‌کند و با این که هر دو سعی می‌کنند یک زندگی طبیعی داشته باشند، خانواده تشکیل دهند، شغل و دوستان خود را حفظ کنند و بچه‌دار شوند اما غیب شدن‌های گاه و بی‌گاه هنری زندگی آن‌ها را دستخوش ماجراهایی غیرقابل پیش‌بینی می‌کند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"کلر: کتابخانه خنک است و بوی شامپوی فرش می‌دهد اما غیر از سنگ مرمر فرشی نمی‌بینم. دفتر مراجعین را امضا می‌کنم؛ کلر آبشایر، 26،11:15 اکتبر 1991، بخش ویژه. تا به حال به کتابخانه‌ی نیوبری نیامده‌ام، حالا که از در ورودی تاریک و شومش گذشته‌ام احساس هیجان می‌کنم. انگار صبح کریسمس است. کتابخانه را مانند جعبه بزرگی پر از کتاب‌های زیبا می‌بینم. آسانسور، کم نور و سکوت حکم فرماست. طبقه سوم پیاده می‌شوم و فرم را پر می‌کنم. آن‌وقت به بخش ویژه در طبقه بالا می‌روم. پاشنه‌های پوتینم روی کف چوبی صدا می‌دهد. سالن ساکت و پر از جمعیت است. هر جا را نگاه کنی میزهای محکم و سنگین می‌بینی با کتاب‌های تلنبار شده رویشان و کتاب‌خوان‌ها دورشان. روشنایی صبح پاییزی شیکاگو از خلال پنجره‌های بلند وارد می‌شود ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u