شناسنامه کتاب

آرام‌بخش می‌خواهم
آرام‌بخش می‌خواهم
نویسنده: محمدهاشم اکبریانی
ناشر: افکار
سال نشر: 1390 (چاپ 1)
قیمت: 5500 تومان
تعداد صفحات: 218 صفحه
شابک: 978-964-228-087-2
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 2 نفر
داستان "سیب‌زمینی و خنده" با این جملات آغاز می‌شود:
"از رودخانه که رد شدم رسیدم به یه دشت بزرگ که معلوم نبود به کجا می‌رسه. با خودم گفتم: "این جا دیگه می‌تونی عاشق باشی." بعد راه افتادم و رفتم. اولش حالیم نبود دارم چی کار می‌کنم و به چه کاری دست می‌زنم ولی کم کم همه چیز روشن شد و فهمیدم اون جوری هم که فکر می‌کردم نیست. عشق کجا بود! عاشقی کدوم بود! آخه چطور ممکنه یهو فکر عشق بزنه به سرت و بعد بتونی عاشق بشی؟ برا همین بود که بعد از کلی راه رفتن تصمیم گرفتم برگردم. به خودم گفتم: "بیکار بودی گذاشتی اومدی این جهنم‌دره؟" ولی خب کاریش نمی‌شد کرد و باید هر طور بود برمی‌گشتم خونه. خونه؟ کدوم خونه؟ مگه خونه‌ای هم در کار بود که برگردم اون جا؟ یاد بابام افتادم که وقت مرگش بهم گفت: "فکر نکنم با خونه‌ی جدیدم کنار بیام و بهش عادت کنم." گفتم: "این قدر سخت نگیر بابا. قبرم خودش یه خونه‌ست دیگه." گفت: "آره ولی خونه‌ای نیست که من بتونم توش طاقت بیارم." و واقعا هم طاقت نیاورد …"

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u