شناسنامه کتاب

قدرت و افتخار
قدرت و افتخار (The Power And The Glory)
نویسنده: گراهام گرین (Graham Greene)
ترجمه: عبدالله آزادیان
ناشر: امیرکبیر
سال نشر: 1393 (چاپ 2)
قیمت: 9500 تومان
تعداد صفحات: 312 صفحه
شابک: 978-964-00-1666-4
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 3 نفر
کتاب سرگذشت کشیشی مکزیکی است که به خاطر کشیش بودن و اعتیادش به الکل تحت تعقیب است؛ زیرا حکومت انقلابی با مصرف و قاچاق مشروبات الکلی به شدت مبارزه می‌کند. ایمان کشیش شکسته‌بسته است اما هرگز از بین نمی‌رود. نمایش ایمان شگفت‌انگیز نفوذ یافته در اعماق روح مردم که آن را به آرمان‌های خشک انقلابی ترجیح می‌دهند از نکات چشمگیر این کتاب است. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"آقای تنج در جستجوی لوله اتر خود از کارگاه خارج شد و قدم به آفتاب سوزان مکزیک و خاکی که سفیدی می‌زد، نهاد. لاشخورهای چندی از بالای بام با بی‌اعتنایی نفرت‌آوری به پایین می‌نگریستند، ولی او هنوز به‌صورت لاشه درنیامده بود. احساس خفیف طغیانی در دلش برخاست. تکه‌ای از زمین را با ناخن‌های تیزش کند و با ناتوانی به‌سوی آن‌ها پرتاب کرد. یکی از لاشخورها از زمین برخاست و پروازکنان سراسر شهر را پیمود؛ از فراز میدان کوچک، از بالای مجسمه نیم‌تنه مردی که سابقا ژنرال، رئیس‌جمهوری و بالاخره انسان زنده‌ای بود و همچنین از فراز دو دکه‌ای که آب معدنی می‌فروختند به‌جانب رودخانه و دریا رفت ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u