شناسنامه کتاب

انتقام دخترها
انتقام دخترها (The Girls' Revenge)
نویسنده: فیلیس رینولدز نیلر (Phyllis Reynolds Naylor)
ترجمه: ترانه شیمی
ناشر: هرمس
سال نشر: 1390 (چاپ 2)
قیمت: 3000 تومان
تعداد صفحات: 168 صفحه
شابک: 978-964-363-350-9
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 9 نفر
امتیاز کتاب: (5 امتیاز با رای 2 نفر)
در این کتاب کارولین مالوی و والی هاتفورد هم‌کلاس هم شده‌اند. از آن بدتر، آنها مجبور هستند تا مجبور شده‌اند برای انجام پروژه‌ی مدرسه‌شان هم با یکدیگر هم‌گروه باشند. به این ترتیب همینطور که حال و حال‌گیری هاتفوردها و مالوی‌ها ادامه دارد، کارولین و والی در مدرسه یاد می‌گیرند که حداقل برای گرفتن نمره‌ی قبولی هم که شده، با هم کنار بیایند و پروژه‌ی درسی‌شان را با کمک همدیگر انجام بدهند.
داستان با این جملات شروع می‌شود:
"کارولین مالوی وقتی حلقه گل کریسمس را به در ورودی آویزان می‌کرد، آن فکر جالب و وحشتناک به ذهنش رسید؛ از آن نوع فکرهایی بود که گوشه لبهایش را خودبه‌خود به یک طرف بالا می‌کشید.
از وقتی پدرشان برای شغل مربیگری تیم فوتبال دانشکده، خانواده را به شهر باکمن آورده بود، چنین فکرهایی به سر کارولین می‌زد. دو خواهر دیگرش، بت ده ساله و ادی یازده ساله، که اسم اصلی‌اش "ادیت آن" بود هم از این فکرها به سرشان می‌زد.
کارولین خودش فقط هشت سال داشت، ولی به نظر همه نسبت به سنش بزرگتر بود، حتی یک بار هم دو کلاس یکی کرده بود و برای همین، حالا با والی هاتفورد که خانه‌شان روبه‌روی خانه آنها، آن طرف رودخانه بود همکلاس شده بود. و این فکر جالب و وحشتناک مربوط بود به والی و برادرهایش.
کارولین در را پشت سرش بست و خود را به طبقه بالا و به اتاق خواهرش بت رساند. چشمهای قهوه‌ای رنگش دو‌دو می‌زد و موهای تیره دم‌اسبی‌اش پشت سرش تکان‌تکان می‌خورد. بت پاهایش را به شوفاژ تکیه داده و کتاب بافندگی روی زانوهایش باز بود. می‌خواست از روی کتاب شال بنفش رنگی برای هدیه کریسمس مادرش ببافد ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u