شناسنامه کتاب

شهر آینه‌ها
شهر آینه‌ها (The City of Mirrors)
نویسنده: جاستین کرونین (Justin Cronin)
ترجمه: محمد جوادی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1395 (چاپ 1)
قیمت: 68000 تومان
تعداد صفحات: 1070 صفحه
شابک: 978-600-182-241-4
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 1 نفر
"شهر آینه‌ها" قسمت سوم و آخر سه‌گانه نویسنده است که با کتاب "گذرگاه" آغاز می‌شود و با "دوازده" ادامه پیدا می‌کند و نهایتا به این کتاب ختم می‌شود.
وقایع "شهر آینه‌ها" از زمانی پی گرفته می‌شود که "دوازده" به پایان رسیده. یعنی زمانی که "دوازده" و پیروانش نابود شده‌اند. داستان با صحنه‌ای آغاز می‌شود که الیشا دونادیو نوزاد مرده‌اش را به دنیا می‌آورد و او را دفن می‌کند. او که طی وقایع کتاب "دوازده" مورد تجاوز قرار گرفته و آبستن شده، مدتی با غم از دست دادن نوزادش سپری می‌کند. اما بالاخره تصمیم می‌گیرد تا برای نابودی "صفر"، اولین انسانی که در اوایل قرن بیست و یکم بر اثر آزمایشات به عمل آمده دچار تغییر شد، شمشیر بردارد …
(این کتاب با 15% تخفیف به مشترکین جیره‌کتاب عرضه می‌شود)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"زمین زیر ضربه‌های شمشیرش تسلیم می‌شد. با هر ضربه بوی خاک جنگلی در هوا پخش می‌شد. هوا گرم و نمناک بود. پرنده‌ها در میان درخت‌ها می‌خواندند. ضعفش کمتر شده بود. احساس وارفتگی و کرختی داشت. درد بود و خاطره‌ی درد. سه روز گذشته بود یا چهار روز؟ دانه‌های عرق روی صورتش می‌چکید. لب‌هایش را لیسید تا طعم شور آن را بچشد. کَند و کَند. عرقش مثل جویبارهایی کوچک روی خاک سرازیر بود. آلیسا با خودش فکر کرد: در نهایت همه‌چیز به همین‌جا ختم می‌شود؛ به زمین.
کپه‌ی خاک کنار دستش بزرگ می‌شد. چقدر باید عمیق باشد؟ یک متر پایین‌تر، خاک تغییر کرد. سردتر شد و بوی گل درآمد. به نظر مثل نشانه می‌آمد. کمی نشست و جرعه‌ای آب از قمقمه‌اش نوشید ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u