شناسنامه کتاب

شاهدخت سرزمین ابدیت
شاهدخت سرزمین ابدیت
نویسنده: آرش حجازی
ناشر: کاروان
سال نشر: 1388 (چاپ 10)
قیمت: 4000 تومان
تعداد صفحات: 278 صفحه
شابک: 978-964-7033-83-1
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 51 نفر
امتیاز کتاب: (3.43 امتیاز با رای 7 نفر)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"خبر، ساده و روشن بود. مثل همه‌ی خبرهای دیگر روزنامه‌ها، همه با خبر شدند، و مثل همه‌ی خبرهای مهم، همه دیدند و از آن حرف نزدند و پی‌گیر ماجرا نشدند. روزنامه‌ی پرتیراژی بود. برای همین مثل همه‌ی خبرهای مهم دیگر، عجیب نبود که کسی کنجکاو نشد جزییات داستان را بداند. خبر را موقع خرید روزنامه دیدم. صفحه‌ی اول، کنار تیتر اول، در ستونی چاپ شده بود، یعنی چاپ نشده بود. اولین بار بود که آن قسمت از روزنامه، در جایی به آن مهمی، سفید چاپ می‌شد. بدون یک خط مطلب.
بارها بادقت بررسی‌اش کردم، از بالا نگاهش کردم، سر و ته کردم، پشت و رویش کردم، روز زمین دراز کشیدم و بالا گرفتم، روی تخت دراز کشیدم و پایین گرفتمش، بعد آن را از روزنامه بریدم و در کیف پولم گذاشتم. از آن موقع، هر چند وقت یک بار نگاهی به آن می‌اندازم، انگار عکس خانوادگی باشد.
این بریده‌ی روزنامه، مدت‌هاست به زندگی‌ام معنا بخشیده. هر وقت نگاهش می‌کنم، این سرگذشت را در آن مرور می‌کنم. و با همین خبر، می‌پذیرم که همه چیز فقط یک رویا نبوده. با دیدن همین خبر، می‌توانم قطعات در هم شکسته‌ی این داستان را به هم پیوند بزنم …"

چاپ کتاب تمام شده!

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u