شناسنامه کتاب

جنگاوران اخترناو
جنگاوران اخترناو (Starship Troopers)
نویسنده: رابرت انسون هاینلاین (Robert A. Heinlein)
ترجمه: پیمان اسماعیلیان
ناشر: قطره
سال نشر: 1392 (چاپ 1)
قیمت: 18500 تومان
تعداد صفحات: 399 صفحه
شابک: 978-600-119-173-2
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 4 نفر
امتیاز کتاب: (4 امتیاز با رای 3 نفر)
"جنگاوران اختر ناو" داستان سربازی ساده است ... سربازی از سده‌ی بیست و دوم. جوان هجده ساله‌ای مشتاق خدمت که برای آموختن رزم به صف سربازان و جنگاوران مدافع زمین می‌پیوندد و طی این دوره رابطه‌ی میان وظیفه و بهایی را که باید برای آزادی پرداخت، در می‌یابد.
او به عرصه‌ی جنگی بین‌ستاره‌ای و برای دفاع از سرزمینش پا می‌گذارد. در نبردهایی عجیب و باورنکردنی در برابر دشمنانی بی‌ترحم و خون‌خوار و برای زنده ماندن می‌جنگد - شاید که وجودش تنها لحظه‌ای بیش‌تر سد راه این موجودات برخاسته برای نابودی نژاد بشر و خاستگاهش شود. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"همیشه پیش از هر پرش شروع می‌کنم به لرزیدن. البته آمپول‌های لازم را زده‌ام و قبلا با هیپنوتیزم هم آماده‌ام کرده‌اند، پس منطقی است که هیچ نوع ترس واقعی در خودم حس نمی‌کنم. روان‌پزشک کشتی، امواج مغزی‌ام را در حین خواب بررسی کرده و یک سری سوال‌های عجیب و غریب هم از من پرسیده است. به نظر او این از ترس نیست، اصلا چیز مهمی نیست؛ لرزیدن من درست مثل لرزش پوست اسبی است که پشت خط شروع مسابقه، منتظر آغاز حرکت باشد.
کسی چه می‌داند، شاید هم همین‌طور باشد، آخر من که تابه‌حال اسب مسابقه نبوده‌ام. ولی حقیقت این است: من هر بار، حسابی خودم را می‌بازم.
سی دقیقه مانده به حرکت، وقتی در اتاق پرش راجریانگ به صف شدیم، فرمانده دسته بازرسی‌مان کرد. این فرمانده دسته‌ی همیشگی‌مان نبود، چون ستوان راژاک در آخرین پرش کشته شد ..."

اطلاعات بیشتر درباره این کتاب را اینجا بیابید.

چاپ کتاب تمام شده!

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u