شناسنامه کتاب

شروع ناگوار (مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس - کتاب اول)
شروع ناگوار (مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس - کتاب اول) (The Bad Beginning)
نویسنده: لمونی اسنیکت (Lemony Snicket)
ترجمه: نسترن پاشایی
ناشر: ماهی
سال نشر: 1398 (چاپ 14)
قیمت: 20000 تومان
تعداد صفحات: 128 صفحه
شابک: 978-964-93333-1-1
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 152 نفر
امتیاز کتاب: (4.43 امتیاز با رای 14 نفر)
خواننده‌ی عزیز
متاسفم که باید بگویم کتابی که در دست دارید، بیش از حد ناخوشایند است. این کتاب سرگذشت غم‌انگیز سه بچه‌ی بسیار بدشانس است، که گرچه بچه‌هایی زیبا و باهوش هستند، اما زندگی‌شان پر از رنج و بدبختی است. از همان اولین صفحه‌ی کتاب که بچه‌ها کنار دریا هستند و خبری بد به آنها می‌رسد، بلا و مصیبت در هر گوشه‌ای در کمین آن‌هاست. شاید بشود گفت که آن‌ها آهنربای بدشانسی‌ها هستند.
در همین کتاب کوتاه، این سه بچه با یک تبهکار حریص و نفرت‌انگیز، لباس‌های خارش‌آور، آتش‌سوزی مصیبت‌بار، نمایشی برای دزدیدن ثروت‌شان، و فرنی سرد برای صبحانه روبه‌رو می‌شوند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"اگر دوست دارید داستان‌هایی را بخوانید که پایان خوشی دارند، بهتر است کتاب دیگری دست بگیرید. این کتاب، پایان خوشی که ندارد، هیچ، آغاز خوشی هم ندارد. وانگهی آن وسط‌ها هم ماجراهای چندان خوشی اتفاق نمی‌افتد. دلیلش هم این است که اصلا در زندگی سه بودلر نوجوان چیزهای شاد زیادی پیش نمی‌آید. ویولت، کلاوس و سانی بودلر، بچه‌های تیزهوش، جذاب و مبتکری بودند و صورت دلچسبی هم داشتند، اما تا بخواهید بدبیار بودند و بیشتر چیزهایی هم که به سرشان می‌آمد همه‌اش از بدبیاری و درماندگی بود. ببخشید که اینها را برایتان گفتم، چه می‌شود کرد، داستان بودلرها از این قرار است ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u