شناسنامه کتاب

پول برای زندگی: تنظیم بودجه و موفقیت مالی در دوازده هفته
پول برای زندگی: تنظیم بودجه و موفقیت مالی در دوازده هفته (Money for Life: Budgeting Success and Financial Fitness in Just 12 Weeks)
نویسنده: استیون بی اسمیت (Steven B. Smith)
ترجمه: نرگس جلالتی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1392 (چاپ 1)
قیمت: 7000 تومان
تعداد صفحات: 143 صفحه
شابک: 978-600-182-106-6
در این کتاب به عادات و رفتار چند خانواده در مقابل مقوله‌ی پول در زندگی می‌پردازیم. با خواندن این کتاب می‌توان از آن‌ها درس گرفت. رسیدن به استقلال مالی در درازمدت چندان دشوار نیست، اما مستلزم تلاش و نظم و رعایت مقررات است. دوازده هفته را با اصول این کتاب سپری کنید. این اولین قدم در برنامه‌ریزی مالی است که می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد! (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
فصل اول کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"فروشگاه پر از فروشنده‌های پر جنب و جوش بود. فقط چهار روز به کریسمس مانده بود، مردم در آخرین لحظه هدایای خود را تهیه می‌کردند و با توجه به قیمت آن هدیه را تزیین می‌کردند. کریستین و شرلی با هیجان زیاد داخل فروشگاه اسباب‌بازی با شلوغی دست و پنجه نرم می‌کردند. شرلی در حالی که سعی می‌کرد به دوستش کمک کند بسته‌ها را با دستش حمل می‌کرد و چرخ سنگین خرید را از میان راهرویی که به رنگ صورتی روشن بود به جلو می‌برد. کریستین نفس‌نفس می‌زد، "جنی فقط پنج سالشه، چرا عروسک پلاستیکی باید چهل دلار باشه؟"
شرلی خندید: "خوشحالم که دیوید بزرگ‌تر از آن است که نیاز به این وسایل داشته باشد. سعی می‌کنم که در این مورد روی سم کار کنم. البته، الان همه‌ی آن‌ها می‌خواهند که بازی‌های ویدئویی و دی‌وی‌دی داشته باشند. خوب که فکرش را می‌کنم می‌بینم در این ایام بیش‌تر از زمانی که کوچک بودند هزینه می‌کنیم. شاید حسودی می‌کنم." ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u