شناسنامه کتاب

آخر بازی (اتاق تجربه)
آخر بازی (اتاق تجربه)
نویسنده: نسترن فتحی
ناشر: چکه
سال نشر: 1391 (چاپ 1)
قیمت: 5000 تومان
تعداد صفحات: 208 صفحه
شابک: 978-600-6499-08-6
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 39 نفر
امتیاز کتاب: (5 امتیاز با رای 1 نفر)
آراز اقبالی برنامه‌نویس نابغه‌ای است که در بازی‌های کامپیوتری نیز به همیشه برنده بودن معروف است. اما پدرش نظر دیگری دارد. پدرش می‌خواهد او را به مدرسه‌ای در خارج از کشور بفرستد و همین باعث پریشانی مادر و نگرانی خود آراز شده است.
در همین حال، مسابقه‌ای از سوی شرکت معروف کدنویسی و طراح بازی ترتیب داده می‌شود که آراز نیز در آن شرکت می‌کند و اتفاقات عجیب بعدی، سرنوشتش را به کلی تغییر می‌دهد. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
" "این چیه؟" آراز نزدیک در ایستاده بود و با میز آقای مشاور، فاصله‌ی زیادی داشت. می‌توانست حدس بزند کاغذی که جلوی چشمش در دستان آقای مشاور تاب می‌خورد، به همراه صدای خش‌دار و آرامی که می‌پرسد "این چیه؟" یعنی چه و جواب "کاغذه دیگه!" مسلما برایش گران تمام می‌شد. پس سرش را پایین انداخت. با نوک کتانی سیاه رنگش، خط‌هایی مبهم روی اضلاح موزاییک‌های زیر پایش می‌کشید، داشت با خودش حساب می‌کرد مساحت هر موزاییک حدودا باید 225 سانتی‌متر مربع شود که فریاد آقای مشاور حواسش را پرت کرد: "وقتی باهات حرف می‌زنم، صاف وایسا به من نگاه کن!" ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u