شناسنامه کتاب

کلید خلاقیت و نوآوری
کلید خلاقیت و نوآوری (Secrets from the Innovation Room)
نویسنده: کی آلیسون (Kay Allison)
ترجمه: آفاق زرگریان
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1393 (چاپ 1)
قیمت: 10000 تومان
تعداد صفحات: 208 صفحه
شابک: 978-600-182-108-0
چه باور داشته باشید و چه نه، باید بدانید که همه ذاتا خلاق‌اند؛ اصل مهم این است که بدانیم چگونه این خلاقیت ذاتی خود را برانگیزانیم. رازهایی از خلاقیت و نوآوری، اسرار فرآیند خلاق را آشکار می‌کند. روش‌های جدید استفاده از مهارت‌های دیگر را در جهت تولید ایده‌های نو، عملی و پول‌ساز توضیح می‌دهد تا در راهبردها و پیشرفت تغییراتی اساسی ایجاد کنید.
رازهایی از خلاقیت و نوآوری، تکنیک‌های اثبات شده‌ای برای خلق ایده‌های سودمند و خلاق در نیمه‌ی راست مغز و تبدیل‌شان به راه‌کارهایی مفید با استفاده از نیمه‌ی چپ مغز را توضیح می‌دهد. این کتاب به شما کمک می‌کند تا: ده دشمن نوآوری و چگونگی اجتناب از آن‌ها را بشناسید. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
فصل اول کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"بیائید خلاقیت را تجزیه و تحلیل کنیم.
شوخی کردم! مردم خیلی درباره‌ی خلاقیت حرف می‌زنند؛ اما واقعا معنایش چیست؟ در فرهنگ لغات، خلاقیت مستقیما این‌طور تعریف شده است: "قدرت ابداع، آفریدن ایده‌ها و چیزهای جدید."
بازار تجارت تشنه‌ی ایده‌های جدید است و همواره مدعی است که در جستجوی یافتن راهکارهای خلاقانه برای مسایل است. خلاصه کسی را نمی‌بینید بگوید: "ما کارها رو به همون روش خسته‌کننده‌ی قدیمی انجام می‌دهیم." در دنیای تجارت امروز، خلاقیت یعنی یافتن ایده‌های درآمدزا و جذاب، ایده‌های منحصربه‌فرد و مناسبی که در همان اولین گام، بازار رقابت را به لرزه درمی‌آورد. اما نکته همین‌جاست که بیش‌تر تاجران و اهل کسب و کار فقط روش تحلیل را یاد گرفته‌اند: از تحلیل و بررسی آمار قشر مصرف‌کننده و تحلیل داده‌های بازار خرید و فروش تا تحلیل عملکرد رقبا. مشخص است که در هر حرفه‌ای نشان دادن رفتاری هوشمندانه در شناخت مشتری‌ای که به او خدماتی ارائه می‌شود و چگونگی برخورد او در مقابل، بسیار ارزشمند است ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u