شناسنامه کتاب

گاردن پارتی
گاردن پارتی (The garden party)
نویسنده: کاترین منسفیلد (Katherine Mansfield)
ترجمه: نرگس انتخابی
ناشر: ماهی
سال نشر: 1394 (چاپ 1)
قیمت: 16000 تومان
تعداد صفحات: 212 صفحه
شابک: 978-964-209-195-9
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 9 نفر
... کاترین منسفیلد بزرگ‌ترین نماینده‌ی داستان کوتاه است که انگلستان تاکنون به جهان عرضه داشته ... اگر او تنها ده سال بیش‌تر زنده می‌ماند، نامش در تاریخ ادبیات در کنار جورج الیوت و شارلوت برونته قرار می‌گرفت. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب به نقل از "نیویورک تایمز بوک ریویو)
کتاب مجموعه پانزده داستان کوتاه است.
اولین داستان کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"سر نبش آکسفرد سرکس، رزابل یک دسته گل بنفشه خرید و همین باعث شد نتواند عصرانه‌ی درست و حسابی بخورد؛ چطور می‌شد بعد از یک روز سخت کاری در موسسه‌ی کلاه‌دوزی، یک تکه نان و یک تخم‌مرغ آب‌پز و یک شیرکاکائو در لاینز را عصرانه‌ی کافی به حساب آورد. رزابل وقتی پرید روی پله‌ی اتوبوس اطلس و با یک دست دامنش را گرفت و با دست دیگرش چسبید به نرده‌ی اتوبوس، پیش خودش فکر کرد حاضر است برای یک شام درست و حسابی جانش را بدهد، یک غذای گرم و مقوی و شکم پرکن مثل اردک سرخ‌شده که شکمش را با شاه‌بلوط پر کرده باشند، همراه با نخود سبز و پودینگ با سس برندی. نشست کنار دختری که درست هم‌سن و سال خودش بود و داشت یک نسخه‌ی ارزان قیمت و جلد کاغذی آنا لمبارد را می‌خواند که باران روی ورق‌های آن لکه‌های ریزی مثل لکه‌های اشک انداخته بود ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u