چاپ کردن این صفحه

جیره‌کتاب در شبکه‌های اجتماعی

فعالیت اصلی جیره‌کتاب بر این پایه استوار است که با "یادآوری" مستمر و پیوسته کتاب و کتاب خواندن ممکن است خیلی‌ها به یاد و صرافت مطالعه بیافتند، کتابی تهیه کنند و شروع به خواندن کنند!

به روش‌های مختلفی می‌توانید اجازه دهید تا جیره‌کتاب مصدع اوقات‌تان بشود و "کتاب" را به یادتان بیاندازد. "پیشرفته‌ترین" این روش‌ها این است که مشترک جیره‌کتاب بشوید و اجازه بدهید هر ماه از طریق پست برایتان یک کتاب ارسال کنیم. اما علاوه بر این، جیره‌کتاب در طول ماه تلاش می‌کند تا با تهیه و انتشار مطالب مختلفی درباره کتاب و کتابخوانی، آن یادآوری کذا را بدون خرج و مخارج خاصی برایتان انجام دهد.

مطالب جیره‌کتاب همگی در وب سایت ما، یعنی همین‌جا که مشغول مطالعه آن هستید، منتشر می‌شود. ما انتشار این مطالب را از طریق ارسال نامه الکترونیک به کسانی که نشانی پست الکترونیک خود را در اختیارمان قرار می‌دهند، اطلاع می‌دهیم (پس اگر خواستید می‌توانید مشترک خبرنامه الکترونیک ما بشوید).

جیره‌کتاب در شبکه گوگل پلاساخیرا پس از مدتها "دل دل کردن" تصمیم گرفته‌ایم که شعاع این اطلاع‌رسانی را مقداری گسترش دهیم و مطالب جدیدمان را در شبکه "گوگل پلاس" هم به علاقمندان اعلام کنیم. به همین خاطر صفحه و بند و بساطی در آن سامان به راه انداخته‌ایم و حالا اگر در این شبکه به دنبال‌مان بگردید، سریع نام و نشان‌مان ظاهر می‌شود و می‌توانید از طریق ارتباط با این صفحه هم ما و مطالب‌مان را پیگیری بفرمایید.

اگر این تجربه موفق بود و اگر دیدیم بضاعت آن را داریم که در این شبکه‌ها هم با زمانبندی معقولی یادآوری‌هایمان را به نظرتان برسانیم، حتما دایره این کار را به دیگر شبکه‌های داخلی و خارجی هم گسترش خواهیم داد.