چاپ کردن این صفحه

چگونه می‌توان عضو شد؟

اگر مطالب صفحه "جیره‌کتاب چیست" را مطالعه کرده باشید حالا دیگر می‌دانید که جیره‌کتاب هدفش این است که بطور مرتب (هر ماه یکبار) کتاب به دست شما برساند تا به این ترتیب "کتاب ندارم" بهانه‌ی "کتاب نخواندن" نباشد!

تا اینجای کار اگر توجه‌تان جلب شده و حالا می‌خواهید بدانید که احیانا چطور می‌توانید به جمع مشترکین جیره‌کتاب بپیوندید، ابتدا این توضیح را خدمت‌تان بدهیم که عضویت جیره‌کتاب انواع و اقسام مختلفی دارد. مثلا ما هم برای آدم بزرگ‌ها کتاب ارسال می‌کنیم (جیره‌کتاب بزرگسال) و هم برای بچه‌ها (جیره‌کتاب کودک و نوجوان). هم از داخل کشور مشترک می‌پذیریم و هم برای علاقمندان در خارج از کشور کتاب ارسال می‌کنیم.

ما بطور معمول هر ماه برای مشترکین‌مان کتاب ارسال می‌کنیم. اما در صورت تمایل شما می‌توانیم یک ماه در میان (در ماه‌های زوج، یعنی: اردیبهشت، تیر، شهریور، ...) برایتان کتاب ارسال کنیم. شما حتی می‌توانید نوع خاصی از عضویت را انتخاب کنید که ما اسمش را گذاشته‌ایم "جیره به درخواست". ما برای مشترکینی که نوع عضویت‌شان را "جیره به درخواست" انتخاب می‌کنند به انتخاب خودمان کتاب ارسال نمی‌کنیم! بلکه تنها کتاب‌هایی را که خود مشترک انتخاب کرده و درخواست (سفارش) می‌دهد، برایش ارسال می‌کنیم. بنابراین مشترکین "جیره‌ به درخواست" ممکن است مثل بقیه مشترکین جیره‌کتاب هر ماه کتاب دریافت نکنند و فقط گاهی که یکی از کتاب‌های معرفی شده در وب سایت توجه‌شان را جلب می‌کند آن را سفارش دهند و بخواهند که آن کتاب خاص برایشان ارسال شود.

نوع عضویت انتخابی شما هرچه که باشد، اولین قدم برای پیوستن به جمع مشترکین جیره‌کتاب این است که "فرم عضویت جیره‌کتاب" را تکمیل کنید و اطلاعاتی از خودتان در اختیار ما قرار دهید تا با کمک آن بتوانیم نام کاربری و اسم رمزی برایتان دست و پا کنیم. پس از دریافت نام کاربری و اسم رمز، شما می‌توانید به بخش مشترکین وب سایت جیره‌کتاب مراجعه کنید و در آن قسمت هم تنظیمات مورد نظرتان را برای نوع عضویت دلخواه‌تان به ما اعلام کنید و هم برای آغاز ارسال ماهیانه کتاب مبلغی را که مایل هستید به حساب جیره‌کتاب واریز فرمایید.

پس قبل از هرچیز "فرم عضویت جیره‌کتاب" را تکمیل کنید. این بخش از کار هزینه‌ای ندارد و هنوز فرصت دارید تا بیشتر سر از کار جیره‌کتاب دربیاورید و بعد تصمیم بگیرید که آیا مایل به آزمودن این روش "عجیب و غریب" برای کتاب خریدن و کتاب خواندن هستید یا نه!

 فرم عضویت جیره‌کتاب